"100 pieśni na 100 - lecie odzyskania niepodległości"

W bibliotece na Podlesiu uroczyście uczciliśmy 100 - lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.3

W bibliotece na Podlesiu uroczyście uczciliśmy 100 - lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji zgromadziliśmy się na wspólnym śpiewaniu pieśni, a naszymi specjalnymi gośćmi byli akordeoniści: pani Aleksandra Jarosz i pan Edward Dziubek.

Na początku burzliwe dzieje naszego kraju przypomniała pani Zofia Baran, następnie piękna muzyka porwała nas do śpiewu. Spotkanie urozmaiciły solowe występy pana Zbigniewa Grzesiaka, a przerwa z poczęstunkiem zachęciła do wspólnych rozmów. Na zakończenie wręczyliśmy gościom róże i pamiątkowe księgi.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wyjątkowy wieczór pełen muzyki, śpiewu i niezwykłych wspomnień.