Wakacyjny eko organizer wolnego czasu

Wakacje 2023

Uczestnicy z gotowymi organizerami.

„Wakacyjny eko organizer wolnego” czasu to rodzaj gry, zawartej w formie kreatywnego jourala, zachęcającego do zabawy z biblioteką przez całe wakacje. Wczoraj uczestnicy wykonali w bibliotece kopertową bazę z różnych recyklingowych papierów, w których znajdują się materiały, regulamin i rozkład czynności do wykonania w domu, w czasie wakacji.  Na wykonanie każdego kolejnego zadania uczestnik ma wyznaczony konkretny termin, w którym musi się zmieścić, aby przejść do kolejnego etapu. Organizer ma na celu podjęcie cotygodniowej aktywności, urozmaicenie i umilenie wakacyjnego czasu w sposób kreatywny, zabawny, wesoły a czasem smaczny… :) Przystąpienie do zabawy jest dobrowolne, ale tylko wykonanie zadań o czasie gwarantuje otrzymanie nagrody niespodzianki pod koniec sierpnia, na specjalnym spotkaniu :) Do zabawy przystąpiło kilkanaście osób, niektórzy już przysłali wykonanie pierwszego zadania!  Życzymy udanej zabawy z biblioteką!!!

Link do spotkania

Materiały, z których wykonaliśmy organizer.

Bawimy się podczas tworzenia organizerów.