Parada postaci bajkowych

Grupa dzieci z banerem

Ależ to była Parada Postaci Bajkowych i Literackich !  Wielu wspaniałych bajkowych gości. Księżniczki, wróżki, czarownice, smok,dinozaur, Batman, pirat, wilk i czerwony Kapturek, muszkieter, jednorożec, Myszka Mini, pies Clifford, strażak, Vaiana, pszczółka, Harry Potter, Król Artur, Minionek, Ninja, a nawet Ciocia Jadzia i wiele innych barwnych postaci. Gościem honorowym był sam Ambroży Kleks, czyli Fabryka Kreatywności. Wspaniałą zabawę zapewnili nam najlepsi animatorzy w mieście,czyli MikiMator- Klub Dziecka Kęty. DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ DZIECIOM I DOROSŁYM! Jesteście wspaniali.

Spotkanie było elementem projektu „PO TRZECIE BIBLIOTEKA” realizowanego w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Logotypy projektu BLISKO

Galeria zdjęć dostępna TUTAJ