Zawody z klocków Lego

2

Na zajęciach z cyklu "Historie klockami zbudowane" (14.03.2024) rozmawialiśmy o zawodach i o tym, kim będziemy w przyszłości.
Poznaliśmy także sporo nietypowych i oryginalnych profesji... Kto wie, czy za jakiś czas w naszej okolicy nie spotkamy zawodowej syrenki, testera czekolady, łózek lub psiej karmy, albo profesjonalnego pczytulacza. Dzieci wybudowały również pasujące do wcześniej wybranych figurek, miejsca pracy: posterunek policji wraz z więzieniem, straż pożarną, szpital, wybieg modelek, warsztat samochodowy, plantację roślin, tresera dinozaurów i psów, salę gimnastyczną i pokój pełen czarów! Biblioteczny dyrektor do spraw szczęścia, zadowolenie uczestników z zajęć ocenia na 6!

Warsztaty "Historie klockami zbudowane" zrealizowano w ramach projektu „PO TRZECIE_BIBLIOTEKA” realizowanego w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Logotypy BLISKO

Galeria zdjęć dostępna TUTAJ

Grupa dzieci buduje z klocków Lego