Bal w bibliotece

DSC00458

Za nami wyjątkowy i bajkowy wieczór w bibliotece (27.12.2018). Na zakończenie roku zaprosiliśmy najmłodszych czytelników do udziału w balu przebierańców. Odwiedziły nas piękne bajkowe postaci – księżniczki, elfy, biedronki i wiele innych. Każdy strój był bardzo oryginalny, a dzieci radosne i uśmiechnięte. Ta pozytywna energia udzieliła się również animatorom, którzy przygotowali wiele atrakcji. Były tańce, zabawy z chustą i kolorowymi piłkami.  Dzieci znikały w wielkich bańkach mydlanych i budowały konstrukcje ze słomek. Do pracy włączyli się również rodzice. Było to prawdziwie integrujące zadanie.  Na zakończenie odwiedziła nas myszka Minie, która rozbawiła publiczność.  A po balu wszyscy ruszyli do wypożyczalni, by poszukać ciekawych książek.  Serdecznie dziękujemy za waszą obecność przez cały rok i życzymy Wam wspaniałego 2019 roku.  Do zobaczenia w bibliotece!