Noc na nas patrzy

Senne teksańskie miasteczko Lily ożywia własne burzliwe dzieje, bo to one interesują turystów. W jednym z pensjonatów, urządzonym w dawnym więzieniu, można zamieszkać w celi, w której zastrzelono legendarną postać Dzikiego Zachodu. Teatr Gilded Lily zaprasza zaś na przedstawienia i wizytę w pokoju słynnej aktorki, niegdyś zaginionej bez wieści. Chodzą słuchy, że w tych pomieszczeniach dochodzi do niezwykłych wydarzeń.

Tuż przed kolejnym historycznym festiwalem, co roku ściągającym tłumy, jedna z aktorek natrafia na ludzką czaszkę, ukrytą po421242 352x500śród manekinów i rekwizytów w teatralnym magazynie. Śledztwo w tej tajemniczej sprawie prowadzi miejscowy szeryf, Sloan Trent, którego wspiera Jane Everett z Ekipy Łowców, specjalnej jednostki FBI. Wkrótce stają oni przed kolejną zagadką – na pobliskiej pustyni odnajdują stare ludzkie szczątki i ciało niedawno zabitego człowieka.

Tropy prowadzą do odległej przeszłości Lily, a dochodzenie wciąż się komplikuje…