Namiętność pachnąca terpentyną

Czasami niewiele trzeba, by zmarnować to, co oszlifowane mogłoby cieszyć do końca życia…

Sabina to czterdziestoletnia kobieta „na zakręcie”. Choć jej mąż Jeremi, utalentowany malarz, zmarł wiele lat temu, a życie zawodowe kobiety jest od dawna ustabilizowane, właśnie teraz odkrywa, że wszystko, co najważniejsze, przecieka jej przez palce. I postanawia o to zawalczyć. Po śmierci ukochanego, zajęta walką o przetrwanie swoje oraz córki, zapomniała, czym jest namiętność, ale kiedy w domu pojawia się Jakub, student malarstwa, Sabina przypomina sobie, jak podniecający może być zapach terpentyny.

Sensualna Anna Kasiuk otrzepuje swojej bohaterce pyłek przeszłości z ramienia i delikatnie szturcha, przypominając o życiu. Wystarczy wyjść z pudełka wspomnień, żeby poddać się prawdziwym emocjom i uczuciom. Trzyma w napięciu i zaskakuje.693573 352x500