
Zajęcia z dziećmi w filii w Bielanach
Wczoraj rozmawialiśmy o najważniejszej kobiecie w życiu każdego dziecka – mamie. Dziewczynki wysłuchały książki „Dobra bajka o najlepszej mamie” autorstwa Magdy Malickiej-Fitzpatrick, a następnie opowiadały, za co najbardziej cenią swoje mamy.
W drugiej, rękodzielniczej części zajęć dzieci tworzyły magnesy na lodówkę. Samodzielnie wybierały obrazki, wycinały je i przyklejały do pojedynczych elementów by finalnie stworzyć urocze upominki dla swoich mam. Gotowe prezenty zapakowałyśmy w piękne torebeczki wykonane ze stron wycofanych książek. Teraz magnesy zdobią lodówki i cieszą oko, bo wyszły nadzwyczajnie piękne. Zobaczcie sami - TUTAJ






