
Wczoraj odbyły się zajęcia dla dzieci z klas 1-3 w filii w Bielanach.
Dziewczynki wysłuchały opowieści "Kuku szuka szczęścia" autorstwa Moniki Kamińskiej z przepięknymi ilustracjami Andrzeja Tylkowskiego.
Miałyśmy okazję porozmawiać o tym co dla uczestniczek znaczy właśnie szczęście. W czym je znajdują, jakie zabawy sprawiają radość.
Następnie dziewczynki skakały po śladach, budowały wieże z kolorowych kubków, grały w mikado na papierowych słomkach, sprawdzały swoją szybkość i koordynacje na różnorakich grach.
Zapraszam do obejrzenia relacji dostępnej TUTAJ






