Przygotowania do kiermaszu

W filii Kęty-Podlesie rozpoczęłyśmy przygotowania do zbliżającego się kiermaszu. Będzie trochę jesiennie, trochę zimowo. Już teraz serdecznie zapraszamy :)


Przygotowania do kiermaszu

W filii Kęty-Podlesie rozpoczęłyśmy przygotowania do zbliżającego się kiermaszu. Będzie trochę jesiennie, trochę zimowo. Już teraz serdecznie zapraszamy :)


![]() ![]() ![]() ![]() |