Spacer filmowy, Kęty - Podlesie

W filii bibliotecznej Kęty - Podlesie rozpoczęliśmy działania w ramach projektu „Klimatycznie i Ekologicznie”.
Razem z czytelnikami udaliśmy się na wyjątkowy spacer, podczas którego uczestnicy odkrywali dzikie zakątki regionu. Podziwiając naturę, staraliśmy się uchwycić jej piękno na zdjęciach oraz krótkich nagraniach.
To było prawdziwe spotkanie z przyrodą - pełne ciszy, uważności i zachwytu nad tym, co mamy tak blisko.
Z zebranych materiałów powstanie przyrodniczy reportaż filmowy, który pokaże, jak niezwykłe i inspirujące jest nasze otoczenie. Projekt jest organizowany dzięki finansowemu wsparciu Grupa Kęty.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1415963337235378&set=pcb.1415964610568584







