"Idealny kamyk" i ścieżka sensoryczna - spotkanie z klasą 1a.

Czytam z klasą, Kęty Podlesie

 

Kolaż ze spotkania.

Filię Podlesie odwiedziła klasa 1a. Warsztatowe spotkanie "Czytam z klasą" podzieliliśmy na dwie części. Jedną spędziliśmy w bibliotecznym ogrodzie, poznając go wszystkimi zmysłami: chodziliśmy po ścieżce sensorycznej, dotykaliśmy ziół i chłonęliśmy zapachy, a na koniec każdy znalazł swój idealny kamyk. W drugiej części ów kamyk posłużył nam do działań twórczych. Po przeczytaniu opowiadania "Idealny kamyk" uczniowie zrobili swoje pierwsze książeczki. Na koniec zawiesili na drzewie karteczki upamiętniające wspólnie spędzony czas.

Link do spotkania

Uczniowie na ścieżce sensorycznej

Tworzenie książeczek

www nprcz belka nck kolor rgb auto mlogo malopolskalogo dolina solylogo leader