Czytam z klasą, Kęty Podlesie

Filię Podlesie odwiedziła klasa 1a. Warsztatowe spotkanie "Czytam z klasą" podzieliliśmy na dwie części. Jedną spędziliśmy w bibliotecznym ogrodzie, poznając go wszystkimi zmysłami: chodziliśmy po ścieżce sensorycznej, dotykaliśmy ziół i chłonęliśmy zapachy, a na koniec każdy znalazł swój idealny kamyk. W drugiej części ów kamyk posłużył nam do działań twórczych. Po przeczytaniu opowiadania "Idealny kamyk" uczniowie zrobili swoje pierwsze książeczki. Na koniec zawiesili na drzewie karteczki upamiętniające wspólnie spędzony czas.







