
Dzisiaj odbyły się nasze ostatnie zajęcia w filii w Łękach w ramach feryjnych spotkań z Narnią.
Nasi uczestnicy wykazali się ogromną ekspresją twórczą co widać w GALERII TUTAJ.
Magia unosiła się w całej bibliotece :-)


Dzisiaj odbyły się nasze ostatnie zajęcia w filii w Łękach w ramach feryjnych spotkań z Narnią.
Nasi uczestnicy wykazali się ogromną ekspresją twórczą co widać w GALERII TUTAJ.
Magia unosiła się w całej bibliotece :-)

![]() ![]() ![]() ![]() |