
Dzisiaj w Łękach postanowiliśmy zrobić coś dla siebie i zadbaliśmy o swoje dłonie.
Uczetniczki miały okazję wykonać zabieg parafinowy, najpierw wykonaliśmy peeling z kawy domowej roboty, potem spora warstwa kremu i dłonie hop do parafiniarki.
Nasze dłonie są teraz wygładzone i nawilżone.
Zabieg bardzo się spodobał, może już wkrótce czeka nas powtórka.







