
Wczoraj, tj 20 marca, w Łękach odbyły się warsztaty bibułkarskie.
Za oknami wiosna już rozgościła się w naszych ogródkach więc postanowiliśmy jej dopomóc własnymi kwiatami z bibuły.
Panie stworzyły bardzo dużo, przeróżnych papierowych dekoracji które wykorzystamy już niebawem do przystrojenia palm na niedzielę palmową.






