
Wczoraj w Łękach ZIELONE SZALEŃSTWO
W ramach zajęć Bibliotecznej Akademii Rękodzieła nasze Uczestniczki wykonywały palmy wielkanocne. Zacięcie do pracy było tak duże że nie pozwoliło na wypicie ciepłej kawy
ale za to udało się stworzyć 50 pięknych, niewielkich plam, które będą do zdobycia w najbliższą niedzielę przy kościele w Bielanach ponieważ nasze wspaniałe Uczestniczki postanowiły przekazać je dla grupy działającej przy tamtejszej parafii.






