Palmy Wielkanocne w Łękach

dwa_kartony_z_palmami_wielkanocnymi.jpg

Wczoraj w Łękach ZIELONE SZALEŃSTWO 

W ramach zajęć Bibliotecznej Akademii Rękodzieła nasze Uczestniczki wykonywały palmy wielkanocne. Zacięcie do pracy było tak duże że nie pozwoliło na wypicie ciepłej kawy ☕ale za to udało się stworzyć 50 pięknych, niewielkich plam, które będą do zdobycia w najbliższą niedzielę przy kościele w Bielanach ponieważ nasze wspaniałe Uczestniczki postanowiły przekazać je dla grupy działającej przy tamtejszej parafii.

GALERIA TUTAJ

cztery_kobiety_stoją_przy_stole_i_robią_palmy.jpg

www nprcz belka nck kolor rgb auto mlogo malopolskalogo dolina solylogo leader