
W minioną sobotę, zaproszono nas na Piknik Rodzinny organizowany przez Zespół Szkolno-przedszkolny w Łękach.
Było nam niezmiernie miło przyjść i zaprezentować działania jakie odbywają się w naszej filii w Łękach.
Dzieci miały okazję ułożyć mapę polski i odpowiednio przyporządkować nazwy województwom, graliśmy na handpanie, kolorowaliśmy kredkami a po zeskanowaniu telefonem kodu QR rozwiązywaliśmy quiz.
A wszystko to wśród książek oczywiście.








