Wakacje z biblioteką w Nowej Wsi

Dobiegły końca cykliczne zajęcia...

DSCN0040

Wakacje z biblioteką realizowane również przez filię w Nowej Wsi. Dzięki różnorodnej ofercie młodzi użytkownicy biblioteki w Dworku  po raz kolejny mieli okazję przekonać się, że biblioteka oprócz różnorodnego księgozbioru, może być również miejscem twórczej zabawy. Stałym punktem programu były zajęcia plastyczne, w trakcie których milusińscy poznali różne techniki plastyczne. Oprócz nich nie zabrakło także miejsca na spotkania z bohaterami literatury dziecięcej oraz elementów związanych z programowaniem. Choć wakacyjny okres upłynął zbyt szybko, w dalszym ciągu liczymy na dalsze odwiedziny i korzystanie z oferowanych zajęć. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia w bibliotece!:).