Warsztaty SpołEd w naszej bibliotece

Kolaż zdjęć uczestników warsztatów

 

W ramach projektu „Spółdzielnia Otwartej Edukacji w bibliotece” odbyły się trzy warsztaty dla osób dorosłych.  Podczas warsztatu „Nasza genealogia w Internecie” (25.11.2021)  miłośnicy badań genealogicznych spotkali się w Rynek 13 na zajęciach poświęconych wyszukiwaniu informacji o krewnych i przodkach w darmowych internetowych bazach danych.

Natomiast 16 grudnia uczestnicy spotkania pt. „Canva -Tworzenie własnych grafik dla początkujących” poznawali  intuicyjne narzędzie internetowe do projektowania różnorodnych grafik jakim jest Canva i za jego pomocą tworzyli swój własny projekt.

Ostatni warsztat był poświęcony bezpiecznemu korzystaniu z urządzeń mobilnych. Podczas zajęć  „Chroń swoje dane w smartfonie” (17.12.2021) uczestnicy poznawali najczęstsze zagrożenia z którymi można się zetknąć podczas korzystania ze smartfona,  nauczyli się jak sprawdzić podejrzane numery telefonów, zarządzać uprawnieniami aplikacji i chronić swoją prywatność w Internecie.

 

Projekt „Spółdzielnia Otwartej Edukacji w bibliotece” został zainicjowanym przez Centrum Cyfrowe i Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO)

Kolaż zdjęć uczestników warsztatów

logo malopolskalogo dolina solylogo leaderlogo unia

 

Gminna Biblioteka Publiczna 
im. Ambrożego Grabowskiego w Kętach

ul. Wł. Reymonta 2, 32-650 Kęty

bip

 

© 2018 Gminna Biblioteka Publiczna w Kętach

Please publish modules in offcanvas position.