Amazonia na wariackich papierach

Czytelnicy biblioteki słuchają relacji z podróży Emila Witta

W czwartkowe popołudnie nasi Czytelnicy wybrali się w fotograficzną podróż po Amazonii. Gościliśmy Pana Emila Witta, który odwiedzał Peru i amazońską dżunglę już sześć razy i kolejną wyprawę planuje na jesień tego roku. Pan Emil to nietuzinkowy i odważny człowiek, który już jako nastolatek rozpoczął przygotowania do amazońskiej eskapady. Pasjonował się survivalem, pobierał szkolenia w bazach wojskowych i pracował, aby zebrać pieniądze na nietanią wyprawę. Mając osiemnaście lat zrealizował swoje wielkie marzenie i dotarł do Peru. Przez dwa miesiące mieszkał wśród Indian i z nimi pracował, a dżungla stała się jego domem. To było bardzo udane spotkanie. Dziękujemy!

Galeria zdjęć na Facebooku

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury"

Logo MKDNiS

Uczestnicy spotkania słuchają opowieści o Amazonii