Spotkanie autorskie z Melanią Kapelusz

Spotkanie autorskie z pisarką dla dzieci - Melanią Kapelusz.

23 września w gościnnych murach kamienicy Rynek 13 odbyło się spotkanie autorskie z Melanią Kapelusz - popularną i lubianą autorką książek dla dzieci, na stałe współpracującą z redakcją "Świerszczyka". Na publiczności zasiedli uczniowie klasy drugiej że Szkoły Podstawowej nr 2 w Kętach pod opieką Pani Alicji Gąsiorek oraz wierni Czytelnicy. Pani Melania przeczytała dzieciom fragmenty książki "Mitologia. Przygody słowiańskich bogów" i opowiedziała wiele ciekawostek o kulturze Słowian. Był też czas na pytania publiczności i autografy. Autorka z pewnością zdobyła nowych fanów, bo kolejka po podpisy ustawiła się bardzo długa. Spotkanie odbyło się w ramach projektu "Pociąg do słowa" dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu."

Zdjęcie przedstawia Melanię Kapelusz z jej wiernymi Czytelnikami.

Melania Kapelusz podpisuje dzieciom swoje książki.

Link do Fb