Darmowe szkolenie

canva

Warsztat z grafiki komputerowej dla początkujących

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne warsztaty komputerowe pt. “Canva – tworzenie własnych grafik dla początkujących”. Podczas zajęć uczestnicy poznają  intuicyjne narzędzie internetowe do projektowania różnorodnych grafik jakim jest Canva i za jego pomocą stworzą swój własny projekt. Canva posiada bogaty zestaw darmowych narzędzi do tworzenia m.in. plakatów, e-kartek okolicznościowych, dyplomów, zaproszeń, kolaży zdjęć, prezentacji, infografik oraz innych grafik do najróżniejszych zastosowań (np. dla wydarzeń czy postów publikowanych w mediach społecznościowych). W Canva znajdziemy funkcje odpowiedzialne za dodawanie do projektów zdjęć, różnego typu kształtów, tekstu, materiałów wideo czy tła. Na uwagę zasługuje również bogata baza możliwych do wykorzystania szablonów.

W warsztacie mogą wziąć udział wszystkie osoby w wieku od 18 do 64 lat. Uczestnicy otrzymają certyfikaty udziału w warsztatach.

Obowiązują zapisy (tel. 33 432 25 86) oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego do odbioru w Mediatece lub do poprania TUTAJ

Mediateka Gminnej Biblioteki Publicznej w Kętach (parter, pokój 0.1)
Miejsce Aktywności Mieszkańców
32-650 Kęty, ul. Rynek 13
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miejsce zajęć:
Warsztatownia (II piętro)
Miejsce Aktywności Mieszkańców
32-650 Kęty, ul. Rynek 13

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „SpołEd – Spółdzielnia Otwartej Edukacji w bibliotece” – zainicjowanym przez Centrum Cyfrowe i Centrum Edukacji Obywatelskiej.

plakat 16.12.2021 Canva

 

 

 

 

www nprcz belka nck kolor rgb auto mlogo malopolskalogo dolina solylogo leader