Punkt konsultacyjny w Mediatece

Użytkownicy punktu konsultacyjnego w Mediatece GBP w Kętach
 
Jak instalować i usuwać aplikacje? Jak założyć i korzystać z profilu zaufanego czy Internetowego Konta Pacjenta? Jak korzystać z smartwatch? Jak zgrywać zdjęcia ze smartfona na komputer? ... Na te i wiele innych pytań odpowiadaliśmy w czasie działania punktu konsultacyjnego w Mediatece Rynek 13. Punkt konsultacyjny został uruchomiony w ramach projektu „Bezpieczny e-Senior” jest realizowany przy współpracy z Instytut Myśli Innowacyjnej
 
Użytkownicy punktu konsultacyjnego w Mediatece GBP w Kętach

Punkt konsultacyjny został utworzony w ramach projektu „Bezpieczny e-Senior” realizowanego przez Fundację Instytut Myśli Innowacyjnej w ramach programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025 Edycja 2021 współfinansowanego ze środków otrzymanych od Ministra Rodziny i Polityki Społecznej oprócz szkoleń pn. „Bezpieczny Senior w Internecie” w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa dla osób powyżej 60 r.ż. korzystających z technologii teleinformacyjnych i Internetu będą działały punkty konsultacyjne.

Projekt współfinansowany ze środków otrzymanych od Ministra Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025 Edycja 2021.

www nprcz belka nck kolor rgb auto mlogo malopolskalogo dolina solylogo leader