Goście z Malca

Kolaż klasy z Malca m

 

Piątkowy ranek (24.03.2023) spędziliśmy w towarzystwie klasy 3a ze Szkoły Podstawowej w Malcu. Dzieci poznały i zaprzyjaźniły się z naszą niebieską brygadą, czyli Dashem i Dotem. Był czas na dźwiękowe zagadki, polowanie na myszy oraz pełne emocji wyścigi. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i wspólnie spędzony czas.

Galeria ZDJĘĆ TUTAJ

Grupa dzieci z robotami

 

 

Dziś (17.03.2023) mieliśmy przyjemność gościć u nas klasę I ze Szkoły Podstawowej w Malcu Na zajęciach dzieci poznały Ozoboty i dowiedziały się, w jaki sposób należy je programować. Przy pomocy klocków Lego nasi goście wyczarowali pomysłowe i bardzo kolorowe domki marzeń dla robocików, do których prowadziły zakodowane trasy. Dzieci zwiedziły również kamienicę Rynek 13 i mieszczącą się w niej Mediatekę. Dziękujemy za odwiedziny i wspólnie spędzony czas!

Galeria zdjęć TUTAJ

Klasa 1

 

 

W piątek (10.03.2023) odwiedziła nas klasa 3b ze Szkoły Podstawowej w Malcu. Dzieci poznały naszych niebieskich przyjaciół - Dasha i Dota i testowały ich możliwości. Czas upłynął nam na rozwiązywaniu zagadek i polowaniu na myszy. Dziękujemy za odwiedziny.

Galeria zdjęć TUTAJ

Klasa 3b

 

 

www nprcz belka nck kolor rgb auto mlogo malopolskalogo dolina solylogo leader