
Dzisiejsze zajęcia w Klubie Malucha upłynęły nam pod znakiem wesołej biedronki.
Dzieci wysłuchały ciekawej historyjki o biedronce i relaksowały się podczas masażyków, wykonywanych przez mamy.
Następnie maluchy oglądały obrazki przedstawiające różne emocje biedronek i próbowały je naśladować, obserwując się w lusterkach.
Nie zabrakło wspólnego muzykowania i zajęć plastycznych. Mali artyści wykonali piękne biedronki na listkach oraz ćwiczyli spostrzegawczość i motorykę, wkładając kolorowe patyczki do kartonowej biedronki, dopasowując odpowiednie kolory.
Na zakończenie odbyły się zajęcia sensoryczne. Maluchy malowały jadalnymi farbami, przy pomocy pędzelków- chrupków kukurydzianych. Było kolorowo, kreatywnie i bardzo smacznie.







