Spotkanie z biedronką w Klubie Malucha

biedronka 12

 

 Dzisiejsze zajęcia w Klubie Malucha upłynęły nam pod znakiem wesołej biedronki.

Dzieci wysłuchały ciekawej historyjki o biedronce i relaksowały się podczas masażyków, wykonywanych przez mamy. 

Następnie maluchy oglądały obrazki  przedstawiające różne emocje biedronek i próbowały je naśladować, obserwując się w lusterkach. 

Nie zabrakło wspólnego muzykowania i zajęć plastycznych. Mali artyści wykonali piękne biedronki na listkach oraz ćwiczyli spostrzegawczość i motorykę, wkładając kolorowe patyczki do kartonowej biedronki, dopasowując odpowiednie kolory. 

Na zakończenie odbyły się zajęcia sensoryczne. Maluchy malowały jadalnymi farbami, przy pomocy pędzelków- chrupków kukurydzianych. Było kolorowo, kreatywnie i bardzo smacznie.

Dzieci z mamami tworzą prace plastyczną

dzieci malują jadalnymi farbami

Więcej zdjęć na facebooku

www nprcz belka nck kolor rgb auto mlogo malopolskalogo dolina solylogo leader