Zapytaj bibliotekarza !

zapytaj bibliotekarza

Gminna Biblioteka Publiczna im. Ambrożego Grabowskiego serdecznie zaprasza do kontaktu wszystkich tych, którzy potrzebują wsparcia przy poszukiwaniu informacji, zbieraniu materiałów do wszelkiego rodzaju prac pisemnych, zadań. Zdajemy sobie sprawę, że nauczanie zdalne i samodzielne uczenie się nie należą do łatwych doświadczeń. Zamknięcie szkół, uczelni wyższych oraz bibliotek spowodowało, że wielu uczących się straciło dostęp do źródeł informacji i baz danych. Choć w Internecie można znaleźć mnóstwo wiadomości, ważne, aby były one sprawdzone i pochodziły z wiarygodnych źródeł. Jeśli więc czujecie się zagubieni, służymy radą i wsparciem. W miarę możliwości skanujemy również fragmenty bibliotecznych zbiorów i wysyłamy do zainteresowanych. Zapytaj bibliotekarza i napisz email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (możliwy także kontakt za pośrednictwem facebooka)