Solo

 

865950 352x500

 

Datka jest twarda jak stal i krucha jak szkło. Solo nosi czarny pas i rwie się do walki.
Wydaje się, że mają wspólnego przeciwnika.
Lecz czy nie stanowią przeciwników dla siebie nawzajem?
MOCNA, ZAPADAJĄCA W SERCE HISTORIA O MIŁOŚCI, WALCE I ODKUPIENIU.

Datka jest twarda jak stal, choć w środku krucha jak szkło. Do życia podchodzi z dystansem i sarkazmem i do wszystkiego potrzebuje danych, dużo danych. Jej dwaj przyjaciele, Freax i Gnom, to geniusze informatyczni i cała jej rodzina. Sens jej życiu nadają praca i mordercze treningi oraz przekonanie, że już nigdy nic jej nie zaskoczy.

Kiedy na jej drodze staje czujny, nieufny i niebezpieczny Solo, dziewczyna wplątuje się w coś, czego nie potrafi zrozumieć. Solo nosi w sobie gniew i ani na chwilę nie zdejmuje maski zabijaki. Datka czuje, że pod tą maską kryje się coś innego, jednak najpierw musi dopaść własne demony, zanim one dopadną ją – albo zanim dopadnie ją miłość.

Nie dajcie się zwieść lekkiemu stylowi i dowcipnym dialogom. W książce płynie krew, pot i łzy. To historia, która wnika głęboko pod skórę, żeby mocno poruszyć od wewnątrz.

Zobacz trailer:
https://youtu.be/2C2tjmItiRE

FRAGMENT:
Tak naprawdę, to chciałam zacząć życie od nowa. Chciałam mieć takiego faceta jak Solo. Chciałam, żeby moje życie toczyło się powoli, bez tej całej napinki, wyrzutów sumienia, morderczych treningów, siedzenia całymi dniami przy kompie w towarzystwie dwóch geeków, z których jeden jest gejem, a drugi neandertalczykiem.

Cieszyłam się na prawdziwą kolację w prawdziwej knajpie, wśród prawdziwych ludzi. Myślę, że chciałam po prostu wyciągnąć nas na światło dzienne. Nasz dziwny, niedokończony związek rozgrywał się wyłącznie w otoczeniu kur i zawodników brazylijskiego jiu-jitsu. Był przez to chyba trochę nierzeczywisty, a ja podświadomie się bałam, że gdy wyjadę do miasta, bańka pryśnie. Tak jakbym prowadziła dwa życia: jedno z nim, drugie z Freaxem i Gnomem. Przeszło mi przez myśl, że chyba powinni się poznać. Jestem to winna Gnomowi. Może Solo też na to czeka? Może też chciałby, żebym włączyła go do swojego życia, tak jak on włączył mnie do swojego?

 

Źródło: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4919058/solo

logo malopolskalogo dolina solylogo leaderlogo unia

 

Please publish modules in offcanvas position.