Ciepło zimno, czyli ferie w bibliotece.

Tagi: ,
  • Podziel się ze znajomymi:
Ferie w Nowej Wsi

Na czas zimowego odpoczynku od obowiązków szkolnych nasza filia przygotowała wachlarz ciekawych zajęć dla wszystkich młodych mieszkańców Nowej Wsi (i nie tylko).
Uczestnicy zajęć, które odbyły się kolejno: 22, 27 i 29 stycznia spróbowali swoich sił
w warsztatach plastycznych ,,Papieromania”, turnieju gier i zabaw ,,Gry i zabawy
z bibliotecznej szuflady” oraz w zajęciach animacyjnych ,,Wyprawa na biegun”.
We wszystkich zaproponowanych działaniach brały udział również dzieci z naszej nowowiejskiej świetlicy z Panią Barbarą Januszyk na czele.
Ponadto gościliśmy grupę z kęckiego Niepublicznego Przedszkola ,,Bajeczka”. Podczas spotkania przenieśliśmy się z przedszkolakami do ,,Lodowej Krainy” ale nie na długo aby panujące tam zimno za bardzo nie dało się nam we znaki. Następnie bawiliśmy się w rozmaite zabawy ruchowe, które skutecznie nas rozgrzały. Szkoda tylko, że czas spędzony na fantastycznej zabawie tak szybko upływa.