„Czasami pech się uśmiecha” – niezwykłe uczucia i radosne zabawy.

Tagi: , ,
  • Podziel się ze znajomymi:

Ferie powoli dobiegają końca, warto więc wolny czas spędzić z przyjaciółmi z biblioteki, by przeczytać wspólnie z bibliotekarzem ciekawą książkę, porozmawiać o wielkich i małych problemach a w przerwach trochę "rozruszać kości" i popisać się sportowymi umiejętnościami.

Na zajęciach z cyklu "Czytamy z wyobraźnią", 8 lutego 2016r., rozmawialiśmy o trudnych ale i miłych uczuciach. Podstawą do rozmowy o sukcesach i rozczarowaniach, udanych i zawiedzionych przyjaźniach a także o pierwszych powiewach miłości stały się wiersze z książek "Zaczarowana dorożka" Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, "Czasami pech się uśmiecha" Jonasza Kofty, oraz "Zawiłości miłości" Doroty Gellner. Podczas gdy jedni dopominali się o dalsze wiersze, inni tworzyli piękne prace plastyczne, których celem było ukazanie swoich uczuć i nastroju właśnie tego dnia.

Na zakończenie dzieci dały mały pokaz swojej sprawności fizycznej, a zarazem wypełniającej ich energii i radości. Na następne zajęcia pozostał nam niedokończony z powodów czasowych "Quiz emocjonalny" oraz gra towarzyska "Uruchom wyobraźnię".

Serdecznie zapraszamy :)