Dzień Pluszowego Misia w bibliotece

Tagi: , ,
  • Podziel się ze znajomymi:
Najstarszy miś na spotkaniu

"Jadą, jadą misie, śmieją im się pysie..." A gdzie tak jadą? Oczywiście do biblioteki! W Światowy Dzień Pluszowego Misia (25.11.2015 r.) każdy uczestnik spotkania przyniósł ze sobą ulubionego pluszaka, aby pokazać mu bibliotekę i razem się pobawić. Dzieci dowiedziały się jakie były początki pluszowego misia i świetnie rozwiązały quiz dotyczący niedźwiedzi brunatnych. Rozmawialiśmy o różnych misiach w bajkach i filmach, a następnie oglądaliśmy książeczki z misiowymi bohaterami. Nie zabrakło nam czasu na tańce i gimnastykę z naszymi ulubieńcami w rytm piosenek o misiach. Na zakończenie spotkania uczestnicy wykonali dla swoich maskotek medale "Dla Kochanego Pluszaka".

Dziękujemy wszystkim dzieciom za przybycie i za to, że pokazały swoim pluszakom, że warto odwiedzać bibliotekę.