FRANKLIN I POKAZ MAGII- spotkanie z przedszkolakami

Tagi: ,
  • Podziel się ze znajomymi:
Spotkanie z przedszkolakami

O żółwiu Franklinie książeczek jest wiele. Dlaczego więc tematem zajęć z zerówką 26.11.2015r.był Franklin i pokaz magii? Ano dlatego, że dzieci miały się spotkać w przedszkolu z prawdziwym magikiem. Na dodatek wszyscy czekają ze zniecierpliwieniem na rozstrzygnięcie konkursu na kapelusz czarodzieja. Natomiast w bibliotece przedszkolaki zostały powitane przez sporych rozmiarów tytułowego bohatera. Zaskoczenie minęło, gdy okazało się, że to tylko kostium dobrze im znanej pani bibliotekarki . Po takim wstępie lektura bajeczki upłynęła w radosnej atmosferze. Dzieci z radością przymierzały cylinder żółwia i oglądały biblioteczne, czarodziejskie sztuczki. Kto był ciekawy innych przygód Franklina, przeglądał stos książek jemu poświęconych. Na koniec podopieczni pani Marzeny Majkowskiej odrysowali kształt swoich rączek na plakacie „Przyjaciele Franklina”.