Spotkajmy się w bibliotece!

Tagi: , , ,
  • Podziel się ze znajomymi:
W bibliotece spotykają się na zajęciach dzieci, młodzież i dorośli

Spotkajmy się w bibliotece! - zajęcia dla dzieci,

młodzieży i dorosłych:)

We wtorek, 3 listopada, w bibliotece spotkały się trzy grupy naszych czytelników, a jednocześnie uczestników cyklicznych zajęć bibliotecznych: dzieci, młodzież i dorośli.
W godzinach 14:00 - 15:00, w ramach cyklu zajęć “Aby język giętki...”,
dzieci w młodszym wieku szkolnym odrabiały pod okiem bibliotekarza zadania domowe. Następnie wspólnie czytaliśmy o ciekawych przygodach, ulubionego przez dzieci, żółwika, bohatera książeczki pt. “Franklin i święto duchów.”
Natomiast od 15:00 do 16:00 odbywały się zajęcia plastyczne dla
dzieci, przy współudziale i pomocy młodzieży. Wspólnie wykonywaliśmy prace łączące możliwości internetu (wybór motywu plastycznego) z samodzielnym ozdobieniem go metodą kolażu.

Najdłużej trwały zajęcia dla dorosłych. W godzinach od 15.00 do 19.00. dwie grupy pasjonatów brydża oddawały się z uwagą tej aktywnej, ćwiczącej pamięć i logiczne myślenie, grze umysłowej.