← powrót do archiwum

Zapraszamy na wirtualne spotkanie z aktorką Zofią Czerwińską

Tagi: , ,
  • Podziel się ze znajomymi:
Projekt Akcja e-motywacja

Zapraszamy na wirtualne
spotkanie z aktorką

Zofią Czerwińską

3 grudnia 2015 godz. 11:00

 

Miejsce: Czytelnia

Gminna Biblioteka Publiczna w Kętach (ul. Wł. Reymonta 2)

 

 

Akcja: e-motywacja -  nie nudzę się sobą
Zofia Czerwińska i Tomasz Kozłowski

 

Zofia Czerwińska:
Poznanianka, aktorka teatralna i filmowa. Charyzmatyczna i pełna energii. Słynie z niebanalnego poczucia humoru i dystansu do siebie. Zofia Nowosielska z kultowego serialu ,,Czterdziestolatek”, Pani Balcerkowa ze słynnej serii ,,Alternatywy 4”. Zagrała Irenkę w ,,Misiu”, uczestniczkę wyprawy w ,,Rejsie” i gosposię Karpielów w ,,Poszukiwany-Poszukiwana”. Wzięła udział w ponad 300 produkcjach filmowych i teatralnych. Miłośniczka zwierząt. Zwolenniczka nowych technologii aktywnie korzystająca z komputera i Internetu.

Tomasz Kozłowski:
Z pochodzenia bolesławczanin- swoje pierwsze ekstremalne przygody przeżywał wspinając się po basztach murów obronnych Bolesławca. Ciekawość świata i pasja do wysokości zostały w nim do dzisiaj. Zawodowo zajmuje się pracą z ludźmi i wspieraniem ich w samorozwoju. Psycholog, szkoleniowiec, ratownik GOPR oraz skoczek spadochronowy w jednym. Swoje doświadczenia zdobywał w kraju oraz za granicą (m.in. 1,5 roku w Nowej Zelandii). W zeszłym roku razem z zespołem skoczył ze stratosfery (11 tysięcy metrów) ustanawiając tym samym rekord Europy w odległości swobodnego spadania formacją trzyosobową. Inspirują go ludzie, którzy lubią siebie. Wraz z Weroniką Wawrzkowicz współprowadzi program w każdy poniedziałkowy poranek w radio chilli zet.

 

Akcja: e-motywacja to projekt Fundacji Orange, którego celem jest  aktywizacja
i wspieranie osób starszych w rozwoju osobistym i społecznym. Uczestnicy akcji
e-motywacji zostaną zaproszeni do udziału w przygodzie z odkrywaniem…siebie ! Dodamy seniorom odwagi i uzupełnimy zapasy energii przydatne do życia aktywnego i spełnionego. Zaprosimy seniorów do spotkania "tuż za rogiem" - w przyjaznej atmosferze publicznej biblioteki. Naszym sprzymierzeńcem będzie Internet i nowe technologie, które wykorzystamy jako narzędzie do odkrywania świata. Za pośrednictwem Internetu połączymy się z placówkami zgłoszonymi do projektu i goszczącymi w nich seniorami. Osoby zebrane w bibliotece obejrzą transmitowane spotkania online, będą miały możliwość zadania pytania gościom transmisji i wymienią się między sobą własnymi pomysłami na aktywność w sile wieku ! Bohaterami spotkań będą osoby znane i mniej popularne… ale równie aktywne!

Szczegółowych informacji udzielają bibliotekarze.

tel. 33 8453102 w.23 

 

Plakat zaprasza na transmisję spotkania z aktorką Zofią Czerwińską 3 grudnia 2015 o godzinie 11:00 w czytelni Gminnej Biblioteki Publicznej w Ketach ul. Wł. Reymonta 2