Wianki z magnolią - Warsztat inspirowany literaturą

Warsztaty dla seniorów

Kolaż zdjęć ze spotkania. Wianki, ludzie, tworzenie kompozycji.

Sztuka inspirowana literaturą… Tym razem w cyklu LITERATURA NA WARSZTAT na Podlesiu powstały cudowne wianki inspirowane książką „Pod drzewem magnolii”. Zrobiłyśmy je na styropianowych, półpłaskich bazach, wykorzystując gipsowy bandaż, farby i wyciski ornamentowe z masy lekkiej. Kilkakrotne malowanie, suszenie i przecieranie dały wspaniałe efekty.

Spotkanie było elementem projektu „PO TRZECIE BIBLIOTEKA” realizowanego w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Zajęcia twórcze dla seniorów

Narodowe Centrum Kultury NPRCz 2.0 Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego #BLISKO #NCK #MKIDN

Wianki i książka.

Gotowe wianki zrobione przez panie.Logotypy BLISKO