Kęcki Festiwal Podróżniczy - balon hdf

Warsztaty dla seniorów

Galeria obrazów z balonem.

W Kętach – Podlesiu, w ramach Kęckiego Festiwalu Podróżniczego, wybrałyśmy się w podróż balonem… Nasza wyobraźnia, jak czytane często książki, poniosła nas w przestworza…  Nasza kreatywność połączona z fantazją, pozwoliła stworzyć niesamowite mixed mediowe obrazy 3d. Powstały one z elementów hdf umieszczonych na podobraziu, papieru, farb, kwiatów i dodatków kreatywnych. Zapraszamy do niezwykłej galerii!

Spotkanie było elementem projektu „PO TRZECIE BIBLIOTEKA” realizowanego w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Narodowe Centrum Kultury Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Rynek 13 NPRCz 2.0 #BLISKO #NCK

Link do galerii

Panie pracują nad balonem.

Pracujemy dalej...

Logotypy BLISKO