
Na dzisiejszych zajęciach z cyklu "Mała Akademia Sztuk Pięknych vol.2" uczestnicy tworzyli obrazy techniką rozpryskową ???????? Było bardzooo kolorowo ????????
Zajęcia były prowadzone wraz ze Świetlicą Młodzieżową w Łękach



Na dzisiejszych zajęciach z cyklu "Mała Akademia Sztuk Pięknych vol.2" uczestnicy tworzyli obrazy techniką rozpryskową ???????? Było bardzooo kolorowo ????????
Zajęcia były prowadzone wraz ze Świetlicą Młodzieżową w Łękach


![]() ![]() ![]() ![]() |