Spotkanie z Agnieszką Lingas-Łoniewską

Pisarka Agnieszka Lingas-Łoniewska

W czwartek, 15 lipca w gościnnych murach kamienicy Rynek 13 odwiedziła nas Agnieszka Lingas-Łoniewska, określana przez swoich czytelników „Dilerką Emocji”.

Czytelnicy biblioteki na spotkaniu z Agnieszką Lingas-Łoniewską

Pani Agnieszka jest autorką bestsellerowych powieści, stanowiących elektryzujący miks gatunkowy romansu, dramatu i sensacji. Swoim czytelnikom serwuje emocjonalny rollercoaster przenosząc ich  do półświatka przestępczego, zamykając w oktagonie czy ścigając się na motocyklu. Każda historia doprawiona jest gorącym i często trudnym uczuciem. Bohaterowie w jej książkach są tak wykreowani, aby czytelnik miał poczucie, że ich zna, że może ich polubić i wczuć się w ich historię. Pisarka stara się pokazać swoim odbiorcom, że każdy bez względu na przeszłość ma szanse na lepsze jutro. Ona sama daje swoim bohaterom nadzieję i prawo do szczęśliwego zakończenia, więc czytelnik z taką samą refleksją kończy czytać kolejną z jej powieści. Nie bez znaczenia jest również element humorystyczny, który też jest znakiem rozpoznawczym prozy autorki. Komizm sytuacyjny, śmieszne dialogi i zabawne postacie bardzo umilają lekturę i często wyzwalają salwy śmiechu.

Sama autorka zrobiła na nas bardzo pozytywne wrażenie. Chętnie opowiadała o swojej pisarskiej pracy, książkach już napisanych i tych dopiero w planach (na które z niecierpliwością czekamy). Pani Agnieszka dała się poznać jako osoba sympatyczna, pełna empatii i miłości do zwierząt. Dobrze się jej słuchało, a jeszcze lepiej się z nią rozmawiało.

Zgromadzonym licznie czytelniczkom pisarka bardzo przypadła do gustu. Wierne fanki zasypywały ją pytaniami i chętnie ustawiły się w kolejce po autograf. Spotkanie na długo zostanie w naszej pamięci i bardzo liczymy na powtórkę!

Pisarka podpisuje książkę

Pani Agnieszka Lingas-Łoniewska odwiedziła nas w ramach projektu „Seniorska współdzielnia kultury”

www nprcz belka nck kolor rgb auto mlogo malopolskalogo dolina solylogo leader