Styczniowe kursy komputerowe

Seniorzy uczą się obsługi smartfonu

 

Ostatni tydzień stycznia cyfrowych zajęć z seniorami upłynął nam pod znakiem edycji zdjęć i zgrywaniem ich z smartfonów na komputery. Jedna z grup pobierała grafiki z internetu. A na kursach początkujących królowała Seniorpedia.

Galeria zdjęć TUTAJ

Seniorzy uczą się obsługi komputera2

 

 

Seniorzy w bibliotece spędzają czas bardzo aktywnie i efektywnie. Na kursach komputerowych i smartfonowych zawzięcie szlifują swoje cyfrowe umiejętności.  Od 23 do 26 stycznia 2023r. uczestnicy zajęć poznali Pinterest oraz Seniorpedię, zgłębiali tajniki poczty elektronicznej i wysyłali pierwsze maile. Grupy smartfonowe edytowały zdjęcia i ćwiczyły z kalendarzem Google.

Galeria zdjęć TUTAJ

Seniorzy uczą się obsługi smartfona

 

 

Jak ważne jest posiadanie własnego adresu mailowego przekonali się uczestnicy zajęć komputerowych na poziomie podstawowym. Część z grup spędziła zajęcia na poradach dotyczących wyboru sprzętu - smartfona bądź komputera. Jedna z grup wybrała się na wirtualną wycieczkę do Luwru. Było różnorodnie, aktywnie i pouczająco.

Galeria zdjęć TUTAJ

Seniorzy

 

 

Nowy Rok przynosi nowe możliwości - także te cyfrowe. Nasi seniorzy z nową energią wrócili do zajęć z obsługi komputera i smartfonu.

Galeria zdjęć TUTAJ

Seniorzy2

 

 

www nprcz belka nck kolor rgb auto mlogo malopolskalogo dolina solylogo leader