Tajemnice Doliny Soły z uczniami Szkoły Montessori (2)

Zdjęcie grupowe uczniów Montessori

Realizacja bibliotecznego projektu "Tajemnice Doliny Soły "z uczniami Montessori Mountain Schools Kęty to prawdziwa przyjemność. Podczas dzisiejszego spotkania dużo się działo. Najpierw porządek w ogrodzieW ruch poszły miotły, drapaki i szczotki druciane. Zamietliśmy patio, oczyściliśmy je z chwastów i przygotowaliśmy meble do malowania. Przesadzilśmy cyprysy i zasadziliśmy begonie. Przygotowaliśmy paczuszki nasion łąki kwietnej. Urządziliśmy sobie piknik pod chmurką. Następnie wysłuchaliśmy opowieści o ziarenkach i ogrodnictwie. Gdy zrobiło się chłodno, schroniliśmy się w bibliotece, gdzie z radością oddawaliśmy się czytaniu. Na zakończenie odbyły się warsztaty plecionkarskie. Pod okiem Pani Kasi I Agaty powstały wiklinowe kwiaty. Zajęcia odbywają się w ramach projektu Tajemnice Doliny Soły i są sfinansowane ze środków Fundacja ORLEN.

Montesorri 2 a

Montesorii 3 a