Wyniki konkursu na inicjatywy oddolne

Szanowni Państwo,
Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu na inicjatywy oddolne w ramach projektu "Po trzecie-BIBLIOTEKA"!
Z 15 złożonych inicjatyw wybraliśmy 10, które będą realizowane do 30 września 2024r.
Cieszy nas fakt, że w konkursie wzięli udział liderzy ze środowisk, gdzie Gminna Biblioteka Publiczna w Kętach nie ma filii, a Państwo doceniacie potrzebę promocji książki i czytelnictwa!
Wybór najlepszych inicjatyw nie był łatwy...Mamy nadzieję, że odrzucone pomysły ewoluują i uda nam się je wspólnie z Państwem zrealizować w innej formie.
To będzie piękna czytelniczo-kulturalna przygoda! Gratulujemy ZWYCIĘZCOM i zapraszamy ich na spotkanie już 29 lutego!

Logotypy BLISKO

Konkurs jest elementem projektu „PO TRZECIE BIBLIOTEKA” realizowanego w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

PREZENTACJA ZWYCIĘSKICH INICJATYW: