Czytam z Klasą - Sztuka Kaligrafii

Bibliotekarz stoi z grupą uczniów przy biurku bibliotecznym

Akcja "Czytam z klasą" bardzo entuzjastycznie przyjęta w szkole w Łękach. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele bardzo poważnie podchodzą do czytania książek. Klasa pierwsza ze Szkoły Podstawowej w Łękach na warsztaty „Czytam z Klasą” wybrała sobie temat o sztuce kaligrafii. Temat bardzo ciekawy ale i trudny, ze względu na to, że podczas zajęć trzeba pisać piórem, ale nie byle jakim piórem, tylko prawdziwym gęsim piórem. W zajęciach pomogły nam również fascynujące książki popularno naukowe atlas „Ziemia” Rainera Köthe oraz „Odkrywanie świata” pomysłu Emilie Beaumont.

Logotypy BLISKO

Warsztaty "Czytam z klasą" zrealizowano w ramach projektu „PO TRZECIE_BIBLIOTEKA” realizowanego w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Narodowe Centrum KulturyMinisterstwo Kultury i Dziedzictwa NarodowegoNPRCz 2.0
#BLISKO #NCK #MKDN #NPRCZ

Wiecej zdjęć w linku poniżej:

Na stole leżą pióra oraz opisy dotyczący co to jest kaligrafia