Spotkanie z Ewą Chotomską

Ewa Chotomska

Spotkanie z pisarką Ewą Chotomską odbyło się w czwartkowe popołudnie (12.10.2023) i przyciągnęło nie tylko dzieci,ale też dorosłych, którzy wychowali się na piosenkach Ciotki Klotki i Fasolek. Pani Ewa zaczarowała publiczność swoim głosem i osobowością. Były zagadki i słodkie nagrody. Wspólne śpiewanie piosenek i rymowanie. Były też wspomnienia o mamie,czyli Wandzie Chotomskiej...

Spotkanie było elementem projektu „PO TRZECIE BIBLIOTEKA” realizowanego w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, Dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Logotypy projektu BLISKO

Galeria zdjęć dostępna TUTAJ