Męska biblioteka

Uczestnicy szkolenia wraz z prowadzącym

Dzisiejsze szkolenie z Panem Pawłem Dobrzeleckim poświęcone było konstruowaniu oferty biblioteki dla mężczyzn - tych dużych i małych. Mamy w tej kwestii trochę do zrobienia, ale też sporo pomysłów i inspiracji, jak sobie z tym zadaniem poradzić. Było książkowo i klockowo. Poznałyśmy też mnóstwo świetnych gier planszowych, które postarmy się zdobyć dla naszych Czytelników.
Nasze głowy są pełne pomysłów. Dziękujemy Dobrze w Kulturze za ogromną dawkę inspiracji!

Szkolenie było elementem projektu „PO TRZECIE BIBLIOTEKA” realizowanego w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Logotypy projektu BLISKO

Galeria zdjęć dostępna TUTAJ

Rozsypane na stole karty do gry Dixit