List do Julii

List do Julii a

Podczas dzisiejszych warsztatów z cyklu - Literatura na warsztat, za inspirację do wykonania kartki walentynkowej " List do Julii" posłużył nam utwór Williama Sheakspeare " Romeo i Julia". Walentynki zostały wykonane techniką malowania farbami akwarelowymi, techniką suchego pędzla oraz chlapania. W tym romantycznym klimacie wymalowane zostały piękne czerwone serca oraz łąki kwietne. A wszystko przez tą Miłość....
Warsztaty zrealizowano w ramach projektu "PO TRZECIE_ BIBLIOTEKA" realizowanego w ramach BLISKO - Biblioteka/ Lokalność/ Inicjatywy/ Społeczność/ Kooperacja/ Oddolność, dofinansowanego ze Środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Kartka walentynkowa malowana akwarelą - list do Julii.

Kartka malowaną akwarelą - łąka kwietna.