Szkolenie z LEGO

Uczestnicy szkolenia z książkami

Intensywny dzień (22.02.2024) szkoleniowy dla naszej załogi, ale temat warsztatu bardzo nam bliski- KLOCKI LEGO w promocji książki w czytelnictwa.  Naszym przewodnikiem po klockowym świecie był Pan Paweł Dobrzelecki , który pokazał nam jak przeprowadzić ciekawe zajęcia dla dzieci w praktyce. Zaproszenie do udziału szkoleniu przyjęła nasza zaprzyjaźniona Biblioteka Publiczna Gminy Oświęcim . Dziękujemy za wspólny czas.

Uczestnicy szkolenia z dnia 22.02.2024
Logotypy BLISKO
Szkolenie jest elementem projektu „PO TRZECIE BIBLIOTEKA” realizowanego w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.