Wizyta "Pod Złotym Dębem"

20240409 184535

Nową porcję wrażeń czytelniczo-towarzyskich zapewnili nam we wtorek (09.04.2024) członkowie Klubu Seniora "Pod Złotym Dębem" z Witkowic. Oprócz klasycznego treningu pamięci i gry w bingo zgrana ekipa z Witkowic wspólnymi siłami, pociągając za odpowiednie sznurki wybudowała wieże Froebla. Dziękujemy za spędzony wspólnie czas, rozmowy o literaturze i gościnność!

Logotypy BLISKO

Akcja "Objazdowy bibliotekarz" zrealizowana jest w ramach projektu „PO TRZECIE_BIBLIOTEKA” realizowanego w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Liczna grupa seniorów siedzi przy stolikach i z zapałem rozwiązuje łamigłówki