Podróże z Nelą

Uczestnicy zajęć siedzą wokół stolika, na którym stoi globus i leżą rozłożone książki Neli

Kęcki Festiwal Podróżniczy rozpoczęliśmy zajęciami dla dzieci "Podróże z Nelą". Poznaliśmy bliżej miejsca, które odwiedziła znana wszystkim mała Reporterka, szukaliśmy tych miejsc na globusie. Skanowaliśmy kody QR z jej książek, by zobaczyć ciekawe filmiki lub posłuchać odgłosu opisywanych przez nią zwierząt. Rozwiązywaliśmy zagadki i, oczywiście, rozmawialiśmy o podróżach!

Festiwal Podróżniczy jest organizowany w ramach projektu „PO TRZECIE BIBLIOTEKA” realizowanego
w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Logotypy BLISKO

Dwie uczestniczki zajęć siedzą na pufie i szukają kodów QR w książce

W trakcie oglądania filmiku z programu Neli

Link do zdjęć na FB