TWORY MEMORY - Rummikub i Remik liczbowy

Uczestniczki zajęć siedzą przy stole i grają w grę Remik liczbowy

Pierwsze kwietniowe spotkanie w bibliotece poświęcone było zaległemu treningowi pamięci z 27 marca, który prowadzony jest pod nazwą TWORY MEMORY. Tematem przewodnim ćwiczeń umysłu były gry liczbowe. Nasze uczestniczki grały w Rummikub oraz w Remika liczbowego - Remik Liczbowy to wyższy poziom wtajemniczenia w klasyczną grę popularną na całym świecie, polegającą na układaniu ciągu 3 cyfr. Uczestnicy zabawy, zgodnie z regułami gry, starają się pozbyć jak najszybciej swoich tabliczek. Kto zastosuje najlepszą strategię i będzie miał trochę szczęścia, zostanie zwycięzcą. Oprócz fantastycznej zabawy i miłego towarzystwa czytelniczki ćwiczyły swoje umysły.

Logotypy BLISKO

Warsztaty TWORY MEMORY zrealizowano w ramach projektu „PO TRZECIE_BIBLIOTEKA” realizowanego w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Narodowe Centrum Kultury NPRCz 2.0Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego #BLISKO #NCK #MKDN #NPRCZ

Uczestniczki grają przy stole w grę Rummikub

Link do FB