Młodzież w świecie baśni - literatura na warsztat - Łęki

Wykonane prace, książki w nowej odsłonie prezentowane na pięknym trawniku

Młodzież w świecie baśni to zajęcia warsztatowe z cyklu Literatura na warsztat. Podczas tych zajęć, łęcka młodzież miała okazję zanurzyć się w baśniowym świecie literatury. Młodzi wysłuchali baśń pt. : „Głupi Jasio” ze zbioru Baśni Andersena, co pozwoliło naszym uczestnikom zanurzyć się w fantastyczny świat baśni i pobawić się w takim świecie z książką. Efektem warsztatów były kunsztowne książki, którym uczestnicy nadali drugie życie. Zajęcia zrealizowane we współpracy z Świetlicą Młodzieżową w Łękach.

Logotypy BLISKO

Warsztaty zrealizowano w ramach projektu "PO TRZECIE_ BIBLIOTEKA" realizowanego w ramach BLISKO - Biblioteka/ Lokalność/ Inicjatywy/ Społeczność/ Kooperacja/ Oddolność, dofinansowanego ze Środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Narodowe Centrum Kultury Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego NPRCz 2.0 #BLISKO #NCK #MKDN #NPRCZ

Uczestnicy zajęć siedzą przy stole i pracują nad nowym wizerunkiem starej książki

Zdjęcia na Fb