Zapraszamy!

Zapraszamy 11 maja (sobota) 2024 dzieci w wielu od 8 lat z dorosłym opiekunem
do wzięcia udziału w rodzinnej grze terenowej "Ocal bibliotekę!"

Obowiązują zapisy!

Mediateka GBP w Kętach (Kęty, Rynek 13)

(od 1 do 5 oraz 8 maja Mediateka jest zamknięta, zachęcamy do zgłaszania się za pomocą poczty elektronicznej)

Obowiązuje limit 10 drużyn

Godzina rozopczęcia gry zależy od kolejności dokonania zgłoszenia i jest podawana w czasie zapisu

Miejsce zbiórki: Miejsce Aktywności Mieszkańców (Kęty, Rynek 13)

DO POBRANIA:

Formularz zgłoszeniowy TUTAJ

Regulamin  TUTAJ

Zgody na przetwarzanie wizerunku TUTAJ

RODZINNEJ GRY TERENOWEJ „OCALIĆ BIBLIOTEKĘ” 11.05.2024r.

Cel gry
Celem rodzinnej gry terenowej „Ocalić bibliotekę” jest podniesienie poziomu wiedzy

z zakresu historii literatury, rozbudzenie zainteresowań związanych z przeszłością
i teraźniejszością swojej małej ojczyzny oraz doświadczenie konstruktywnej rywalizacji konkursowej podczas zabawy.

Organizator
Organizatorem gry są Gminna Biblioteka Publiczna im. Ambrożego Grabowskiego w Kętach. Gra jest imprezą towarzyszącą podczas obchodów 155 lecie biblioteki.

Miejsce i termin
Gra odbędzie się 11 maja 2024r. Miejsce zbiórki to Miejsce Aktywności Mieszkańców (Kęty, Rynek 13) o godzinie podanej w czasie wypełniania formularza zgłoszeniowego.

Uczestnicy

• W skład każdej drużyny (minimum 2 osobowej) musi wejść przynajmniej jedna osoba pełnoletnia (rodzic, opiekun) nazwana liderem grupy.
  • Każdy niepełnoletni uczestnik gry musi dostarczyć organizatorowi podpisane przez rodzica/opiekuna prawnego załączone zgody na udział grze.
  • Formularze zgód stanowią załącznik do regulaminu.
  • Każda drużyna biorąca udział w grze terenowej musi być wyposażona w telefon z aparatem, aplikacją do skanowania kodów QR i dostępem do Internetu.
  • Zgłoszenia do udziału w grze przyjmowane będą do 9 maja r. do godz. 15.00. w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej im. Ambrożego Grabowskiego (Kęty,  Reymonta 2) lub w Mediatece (Kęty, ul. Rynek 13).

Zasady gry

• Zadaniem uczestników gry jest poprawne rozwiązanie zadań i potwierdzenia dotarcia zdjęciem grupowym do każdego z punktów wyznaczonych przez organizatora.
  • Grę wygrywa drużyna, która zdobędzie komplet punktów, przyznawanych za poprawne rozwiązanie zadania. W rozgrywce bierze się pod uwagę również czas wykonania zadania.
  • Lider każdej drużyny otrzyma na starcie książeczkę z zadaniami i wyznaczoną trasą gry.
  • Organizatorzy przewidują nagrodę w formie bonu oraz drobne upominki dla wszystkich uczestników gry.

• Uczestnicy są zobowiązani do przestrzegania niniejszego regulaminu.
  • Gra odbędzie się bez względu na pogodę.
  • W czasie rodzinnej gry terenowej „Ocal bibliotekę” będą wykonywane zdjęcia. Wzory zgód na przetwarzanie wizerunku stanowią załącznik do regulaminu.
  • Za szkody wynikłe wobec uczestników i osób trzecich organizator nie odpowiada.
  • Gra odbywać się będzie przy nieograniczonym ruchu drogowym. Wszyscy uczestnicy powinni poruszać się tylko i wyłącznie po chodnikach, a także bezwzględnie przestrzegać wszystkich zasad dotyczących ruchu drogowego.
  • Sprawy nieuregulowane niniejszym regulaminem będą interpretowane i rozstrzygane przez organizatora.

11.05.2024 RODZINNA GRA TERENOWA

Logotypy BLISKO

Gra terenowa jest zrealizowana w ramach projektu „PO TRZECIE_BIBLIOTEKA” realizowanego w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.